Як повний місяць впливає на сон.

Дослідження тривало тиждень, в ньому взяло участь майже шість тисяч дітей.

Канадські вчені провели дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що при повному місяці діти погано сплять. Їх сон стає неспокійним, а вранці від недосипання вони погано себе почувають, пишуть Новини Ю.

Самопочуття завжди безпосередньо залежить від стану сну, але повний місяць ніяк не впливає на дорослих людей, на відміну від дітей віком від народження і до 11 років. У ці періоди діти не тільки тривожно сплять, а й погано засинають. Кожна дитина, яка брала участь в дослідженні, спала на 5 хвилин менше звичайного часу.

Також вчені встановили, що повний місяць ніяк не позначається в період неспання дітей, які залишалися активними і рухливими все денний час. Дослідження тривало тиждень, в ньому взяло участь майже 6 тис. дітей різних соціальних груп і національностей. Під час сну дітям надягали спеціальні браслети – акселерометри, що зчитують рухи тіла, коли дитина перебувала уві сні.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.