Від худих чоловіків частіше народжуються дівчатка – вчені.

Медики не радять занадто захоплюватися великою кількістю їжі.

Вчені виявили залежність статі дитини від ваги батька. Науковці з Китаю провели аналіз статистичних даних і прийшли до висновку про те, що від повних чоловіків на порядок частіше народжуються хлопчики, а від худих – дівчинки, пише vladtime.ru.

Зараз вчені не в силах пояснити результати статистики, вони тільки констатують факт. При цьому наголошується, що батьки можуть впливати на стать дитини при зачатті. Для цього батькам майбутнього дитя необхідно регулювати масу свого тіла. Якщо в сім’ї мріють про хлопчика, то тато повинен багато їсти, щоб набрати зайві кілограми. При бажанні завести дівчинку чоловік повинен дотримуватися режиму харчування і мати нормальну вагу.

Однак медики не радять занадто захоплюватися великою кількістю їжі, тому що надлишкова маса тіла негативно впливає на здоров’я. Зайва вага призводить до проблем серцево-судинної системи, підвищеного артеріального тиску, задишки і зниження тривалості життя. Тому, після досягнення бажаного, лікарі рекомендують приводити свою вагу в норму.

Рухливий спосіб життя і фізичні навантаження дозволять зміцнити організм і привести тіло в хорошу форму. Відмінним засобом від надлишкової маси тіла вчені вважають біг. Науковці зазначають, що пробіжки потрібно робити не на повну силу, а приблизно на 75 відсотків від своїх можливостей.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.