Загартування організму є панацеєю від всіх хвороб!

 Вважається, що загартовування є панацеєю від всіх хвороб і гарантією здорового життя до самої старості. Але прагнуть загартуватися, чомусь далеко не всі. А починати це бажано з самого дитинства, хоча і в будь-якому віці корисно.

Загартовування – це систематичне використання природних факторів природи, необхідне для підвищення стійкості організму до різних несприятливих умов.

Дуже гарний такий спосіб загартовування , як купання у відкритих водоймах, яке забезпечує вплив на організм не тільки води, але і повітря та сонячних променів. Купатися бажано в ранкові та вечірні години. Поступово число купань збільшується до 2-3 разів на день, при цьому повинен дотримуватися проміжок в 3-4 години між купаннями.

Дотримуючись послідовне і поступове збільшення дозування, а також систематичність загартування, ви обов’язково досягнете відмінного самопочуття і опірності організму багатьом недугам.

В м. Бучач є багато людей, які вже роками загартовують свій організм кожноденним ранковим купанням, не залежно від пори року. Це Маланчук Ігор, Бобрюк Іван.  Луців Юрій. Побуринна Леся, Ляшкевич Андрій…   Оного з них – Анатолія Михайловського ми зустріли на басейні м. Бучач в 16 гр мороз 06.01.2017 року.

Перш за все потрібно добре витертись теплим рушником і від душі заспівати….!

Після купання хочеться танцювати!

Потанцювавши виростають невидимі крила і хочеться летіти!

Приєднуйтесь до товариства Бучацьких моржів!  Загартування – здоров’я!  Здоров’я – це життя!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.