Знову танцювальна першість бучачан

Перемогу із 5 туру чемпіонату України з хореографічного мистецтва “АRT Dance” 2019, привезли учасники хореографічної студії “START”. Фото із конкурсу, що відбувався у Вінниці 2 березня, оприлюднила на сторінці у Facebook керівник Анастасія Котовська.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаво, що цей наймасштабніший танцювальний фестиваль країни об’єднує більше 15 тисяч танцюристів. На сцені конкурсу змагаються представники як класичних та народних танців, а також сучасних та вуличних напрямків, віком від чотирьох років. “ART DANCE” складається із 7 турів, які відбуваються по всій країні. А колективи, які у відбірковому турі отримають звання “Золотого чемпіона” змагатимуться у фіналі, призовий фонд якого сягає 140 тисяч гривень.

 

 

P. S. Усім учасникам та керівникові хореографічної студії “START” бажаємо невтомної наснаги до праці, приємно виснажливих тренувань та ще багато-багато перемог.

 

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.