Знайомтеся, хореографічна студія “Старт”!

Дітей, які вже кілька разів танцювали у центрі Бучача бачили майже всі. Але мало хто з перехожих знав, що це танцюють учасники хореографічної студії “Старт”. Ми вирішили поспілкуватися з керівником Анастасією Котовською, яка окрім того, що є дипломованим танцюристом та суддею всеукраїнських конкурсів, ще й митний фінансист, та дізнатися більше про талановитих дітей не лише нашого міста, а й району.

 

 

 

 

Все починалося з “Початку”, тобто “Старту”. Було кілька варіантів назви, але зупинилися на цьому варіанті, бр ми завжди починаємо. Існуємо вже два роки. Спершу я займалася на сільгосптехніці. Потім перейшла у Трибухівський будинок культури. Ми там тренуємося, готуємося до конкурсів та, фактично, живемо танцями. Незважаючи на три мої освіти, я зрозуміла, що хочу танцювати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Танцями зі мною займаються дітки від трьох до шістнадцяти-сімнадцяти років, загальною кількістю до 70 осіб. Кожного дня на заняття приходить інша група, наприклад, у понеділок в мене середня група. Це дітки восьми-дев’яти років. У вівторок приходять маленькі – трьохрічні дітки. До Трибухівців доїжджають діти з Переволоки, Озерян, Зеленої, Добреполя, Пишківців і, звичайно, Бучача.

 

 

 

 

Стиль танцю та музики. Ми тепер пробуємо все. Вже готуємося до Дня молоді, хочемо зробити щось грандіозне. В загальному, мої діти всі рухливі, вони хочуть чогось такого жвавого, це більше до хіп-хопу, сучасних танців. Але якщо є потреба показати щось інше – покажемо без проблем. Всі дуже стараються. Кілька місяців тому ми з трьохрічними вчилися танцювати контемп, де всі рухи досить плавні та повільні – неможливо було відірвати очей. Дуже важливо розвиватися в усіх стилях і вміти все.

 

 

 

 

Формат тренувань. Зі всіма я вітаюся по-різному. Трьохрічні, наприклад, спершу біжать обніматися, бо якщо не буде “обнімашок”, то буде катастрофа. Середня група завжди поспішає (сміється).  І на заняття, і переодягатися, бо буває й таки, що  ми займаємося дві-дві з половиною години, особливо перед конкурсами. А зазвичай вони одразу після уроків просто “летять” до студії, навіть перезуваються дорогою (сміється).  Багато різних дітей з якими потрібно встановити контакт, і цим контактом є танець.

 

 

 

 

 

Досягнення. Було у нас таке, що ми з Києва привезли п’ять перших місць у різних категоріях – у грудні 2017 року. А кілька місяців тому Київ нас знову потішив п’ятьма перемогами. Емоції просто зашкалюють. Трапляється, що я навіть тішуся більше, ніж батьки, коли бачу, що дитина справді хоче танцювати. Але варто сказати, що це батьківське хвилювання додає дітям наснаги і відваги, адже вони теж хвилюються.

 

 

Плани на майбутнє. Короткострокові – плануємо поїхати до Одеси, як минулого року, але це ще не до кінця визначено. У довгостроковому майбутньому через п’ять років я бачу хореографічну студію “Старт” непереможною. Я розумію, що потрібно і програвати, бо це стимул до праці, але, з іншого боку, чому б і не ми.

 

 

Пісня, цитата і фільм, які асоціюються зі  “Стартом”. Пісня – “Vitamin D” Мonatika і слова “Давай танцуй”. “У цьому світі на тебе навалюється стільки різних проблем, а коли ти танцюєш, ти – вільний”. Фільм – “Крок вперед”, але діти розглядають такі стрічки як інструкцію та заохочення до чогось нового.

 

 

Розмову підсумувала Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.