“То є співачка, де не треба нічого ламати” – Олександр Павлік про співачку з Бучача

Вже кілька місяців сучасний український шоу-бізнес підкорює нова співачка NIKA.

 

Наприкінці березня українська інтернет радіостанція “RTI” стала платформою для розмови ведучого Констянтина Крупського з співаками Олександром Павліком й NIKою. Саме з розповідей гостей студії ми дізнаємося більше про цю талановиту та голосисту зірочку, яка вже встигла зарекомендувати себе у Києві. Виявляється, що Олександр Павлік є також продюсером новоспеченої співачки. До речі, навчалася NIKA у Сполучений Штатах Америки, де зіграла у кількох мюзиклах.

 

 

 

 

Вже у квітні в мережі з’являється відео з ефіру OBOZREVATEL з Сергієм Розумовським. Тут ми дізнаємося про NIKу, як про перший та основний проект нового продакшену Pavlik Famiglia 15. Співак Олександр Павлік привідкрив завісу свого нового альбому, де буде 15 треків, у числі яких і дует з NIKою. Окрім музики, говорили також про спорт, родину та захоплення.

 

 

 

 

 

У липні, на You Tube, покищо без кліпу, з’явилася україномовна пісня “Твоя”. Багато схвальних відгукіd вона отримала в коментарях.

 

 

A через місяць можна вже було побачити дебютне відео співачки “Без тебя”.

 

 

Про його презентація пише tochka. net, ілюструюючи все цікавими та яскравими фото…

 

 

І наостанок варто згадати, що NIKA – наша землячка. Народилася у Бучачі, навчалася в гімназії ім. В. Гнатюка. Побувала в Сполучених Штатах, закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. У соціальній мережі Facebook, теперішню співачку можна побачити під справжнім іменем Вероніка Гафткович  (Буцовська). Зараз проживає в Києві та займається розвитком вокальної творчості. Чекаємо її на рідній землі для приємного спілкування.

 

Фото зі сторінки виконавиці на Facebook

 

Підсумувала Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.