Яким був Архієпископ Памфільський Даниїл майже 30 років тому? (Фото)

Ще задовго про прийняття Томосу про цього чоловіка говорили мало не всі закордонні ЗМІ. Навіть на телебаченні країни агресора обговорювали його біографію, тим самим, надаючи його особистості ще більшої ваги. Через 23 роки, відколи він емігрував з України, Його Високопреосвященство Архиєпископ Даниїл, ставши одним із екзархів Вселенського престолу в Україні, взяв участь в офіційній церемонії підписання і надання Томосу Автокефальній Православній Церкві України на початку січня цього року у Туреччині.

 

Так, Архієпископ Памфільський і Західної єпархії УПЦ в США Даниїл пройшов довгою дорогою навчань та служінь і, сподіваємось, крокуватиме далі, шляхом розвитку та пізнання. Проте у нашому маленькому містечку його знають і пам’ятають як Володимира Зелінського. Багато бучачан відгукуються про нього, як про скромну та просту у спілкуванні людину, згадують шкільні роки.

 

Фото з відкритих джерел

 

Пан Володимир Літинський знайшов у своїх архівах фото, де майбутній Архієпископ Памфільський, тодішній Володимир Зелінський, який ще зовсім юним прислуговував у церкві св. Покрови:

 

Звертаємо увагу на першого юнака зліва

 

Приглядаємося до юнака зліва від священика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тішимося, що така світла людина народилася на Бучацькій землі і паростки до його майбутнього служіння Богу і людям росли ще змалечку.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.