“У житті ми матимемо не те, що плануємо, а те, на що заслуговуємо…”, – Іван Карюк

      Товариський, веселий, цілеспрямований хлопець, який ще з дитинства хотів стати спортсменом. Іван Карюк – вихованець Бучацької ДЮСШ та гімназії ім. В. М. Гнатюка. Юнак із чудовою посмішкою та стійкою, я б навіть сказала, дуже сильною життєвою позицією. Ним, як чемпіоном України зі штовхання ядра, ще у 2015 році почала пишатися вся країна.

 

Перші кроки. Мої перші спортивні починання розпочалися ще у 3-му класі. Зараз, окрім тренувань та змагань, здобуваю освіту в Тернопільському національному університеті ім. В. Гнатюка.

 

Результат, яким варто пишатися. Результати цьогорічних всеукраїнських змагань з метань на призи О. В. Крикуна, що відбулися у травні в Умані, тішать мене найбільше. У штовханні шестикілограмового ядра, мій результат – 19 метрів 39 сантиметрів. У 2016 році привіз додому “золото” з Кіровограда. З Луцька також привіз непогані результати.

 

      Як переживаєш поразки? Буває всяке, особливо у спорті, і перемоги, і поразки. Але тренуватися потрібно завжди, незважаючи на погоду та настрій.

 

     Подорожі. Зазвичай, змагання – найкраща можливість для подорожей. Найбільше запам’яталися Італія та Колумбія. Остання стала для мене можливістю показати себе на чемпіонаті світу серед юнаків.

 

 

      Підтримка сім’ї. 

Я дуже радий, що мої рідні мене підтримують. Мама, тато, тренер, дідусь, особливо друзі. Дуже радий, що маю таких друзів.

 

      Так, я спортсмен, але

спорт – це не головне в моєму житті.           

 

    Як переживаєш поразки? Буває всяке, особливо у спорті, і перемоги, і поразки, і без травм не обійтися. Але тренуватися потрібно завжди, незважаючи на погоду та настрій. Добре харчуватися, багато спати, працювати – і все вийде.

 

      Відпочинок. Вперше за останніх чотири-п’ять років, мені вдалося по-справжньому відпочити. Місяць, фактично, літніх канікул допоміг відновити сили та обдумати майбутнє.

 

    Спортивні плани. Наступний рік буде важким, бо снаряди стануть важчими – не шість кілограмів, а сім. І змагатися доведеться із старшими, навіть з 30-річними.

 

 

 

 

Текст і фото: Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.