Музика, книги та запашна кава – ось, що захоплює Роксолану Кіт

Талановита, щира, відкрита дівчина, легке спілкування з якою, мимоволі змушує забути про час. Роксолана Кіт – теперішня студентка Тернопільського музичного училища, волонтер та баріста. У минулому, учениця Бучацької художньої та музичної шкіл. 

 

 

 

 

Із захопленням Роксолана розповідала про музику, перехід від музичної школи до училища. “Потрібно займатися“, – розповідає дівчина. Кожна справа потребує зосередженості та наполегливої праці. “Важко тим, що пари можуть бути розкидані. Це трохи вибиває із колії та забирає багато часу”. У Бучачі активно брала участь у “Молодіжному співаннику”. Окрім того, що професійно грає на фортепіано, захоплюється грою на гітарі. Саме завдяки музиці стала учасницею та дипломантом багатьох конкурсів: і на першому році навчання – обласний, і на другому – міжнародний, який вперше пройшов в Ужгороді.

 

 

 

                 “Вдається встигати все. Навіть якщо вихідний, я все одно ставлю

                   будильник. Я не люблю багато спати”. 

 

 

 

Роксолана багато читає, особливо сучасних українських літераторів: І Софія Андрухович, й Іда Фінк. “До того ж, у Тернополі легше дістати якусь цікаву книжечку”. Із вогником в очах розповідала про мистецький фестиваль “Ї”, який щовесни триває в Тернополі. Згадувала навіть про братів Капранових, які кілька місяців тому побували у Бучачі.

 

 

                                    “Постійні “розбирання” нових творів. А так і проходить ціле життя. Але

                                            натхнення приходить під час праці. Здавалося, що так не хочеться

                                              знову братися за щось нове, але сам процес настільки захоплює…”

 

 

Підтримка сім’ї зіграла свою роль. Батько підтримував на конкурсах. Він і досі є натхенником. Ще й подорожі підхилюють натхнення до музики. Окрім Бучача та Тернополя, Львів став для Роксолани “мистецькою Меккою”.

 

Нових відкриттів, натхнення та втілення найсміливіших мрій…

 

Розмову підсумувала Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.