11 “золотих” нагород привезла хореографічна студія “START” до Бучача

Близько 30 учасників хореографічної студії “START” брали участь у Чемпіонаті України “IUDE” «The way to the Trophy», що відбувався в Києві на початку грудня. Із конкурсу вони зуміли привезти не лише 11 перших, 2 других і 1 третє місце, але й море емоцій, незабутніх вражень та безцінний досвід від участі у подібних конкурсах.

 

Фото із соціальної мережі

 

“Дуже важко було, і не лише емоційно. Ми тренувалися тільки два місяці. Спершу поїхали до Львова. Після того, як там взяли перше місце, то не просто плакали, а ревіли…(сміється) А коли ми приїхали до Києва і я побачила яка в нас конкуренція, то вже ні на що не розраховувала. А потім, окрім сильних команд, я побачила ще й їхні помилки”, – розповіла нам керівник Анастасія Котовська.

 

Фото з соціальної мережі

Фото з соціальної мережі

Фото з соціальної мережі

 

Хвилювалися цілу дорогу до Києва, змагалися у кількох категоріях, чудово відтанцювали на батлах, спостерігали за конкурентами, раділи зі сльозами на очах від перемог, а потім задоволені і втомлені поверталися додому. Після Чемпіонату, навіть батьки, які супроводжували діток, видихнули з полегшенням і гордістю. Звичайно, не обійшлося і без кількох пригод, про які дівчата згадували із особливими посмішками:і про піжаму серед Києва, і про екстремальні поїздки у метро, і, звичайно ж, перше знайомство з ескалаторами для найменших учасників. До слова, у цій танцювальній пригоді брали участь дітлахи віком від 5 до 16 років.

 

 

Фото з соціальної мережі

 

 

P. S. Приєднуємось до усіх вітань. Ще більше перемог вам та натхнення. 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.