Щоб уберегтися від непередбачених наслідків – здавайте небезпечні предмети

         Минулого тижня оперативники Тернопільщини зафіксували сім фактів вилучення набоїв, зброї, вибухівки та інших небезпечних предметів. Зокрема, працівники кримінальної поліції Бучаччини отримали повідомлення про те, шо у с. Киданів місцевий мешканець вдома зберігає вибуховий пристрій та боєприпаси.

 

У Кременці містянин приховує нарізну вогнепальну зброю. Аби уникнути кримінальної відповідальності, на Підгаєччині мешканець села Мирне здав до поліції гранату та патрони. На Бережанщині чоловік добровільно здав 25 предметів схожих на набої до малокаліберної гвинтівки та 9 нобоїв калібру 7, 62 мм, повідомляє відділ комунікації поліції в Тернопільській області.

 

Потрібно пам’ятати, що приховування та незаконне зберігання зброї підпадають під 263 статтю Кримінального кодексу України – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.