Заради 4 гектарів землі на Бучаччині, жінка підробила підписи

        Справа із землею розпочалася ще минулого року, коли мешканка Бучаччини подала до сільської ради заяви з проханням надати їй у користування дві земельні ділянки розміром 2 га кожна для ведення господарства.

 

 

Дозвіл сільська рада дала, але за умови погодження з сусідами. Що вони не поділили, так і залишається загадкою, але суміжні користувачі підписати документи відмовилися. Жінка вирішила обійтися без них і, самостійно підписавши документи, подала для виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки.

 

 

За інформацією відділу комунікації поліції в Тернопілській області, бучацькі правоохоронці відкрили протии 30-річної порушниці кримінальне провадження відповідно до частин 1, 3 та 4 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланців, їх збут, використання підроблених документів). Триває досудове розслідування.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.