Які законодавчі документи зацікавили українців у січні?

Офіційний веб-портал Верховної Ради України надає статистичну інформацію щодо переглядів законодавчих документів. Для аналізу візьмемо лише першу п’ятірку, адже уся кількість документів налічує 50 позицій.

         У січні 2017 року українців найбільше цікавив Податковий кодекс України – 47 319 візитів. На другому місці – Цивільний кодекс України, перегляди якого майже на 10 тисяч “відстають” від попереднього документа і складають 37 710 візитів. Третю сходинку посідає Кодекс законів про працю України, який переглядали 32 319 разів. Четвертий за популярністю документ – Кримінальний кодекс України – 30 213. І завершує п’ятірку лідерів Конституція України – 26 425 візитів.

Для того, щоб порівняти кількість візитів та Топ – 5 популярних документів, візьмемо минулорічну статистику переглядів законодавчих документів. Отже, у січні 2016 року українці найактивніше відвідували сторінку Податкового кодексу України – 46 317 візитів. Другим місцем може похвалитися Закон України “Про метрологію та метрологічну діяльність” – 35 486.

Іншими словами, українців зацікавило: наука про вимірювання та їх застосування, а також діяльність, пов’язана із забезпеченням єдності вимірювань. Адже саме у січні 2016 року цей закон вступив у дію, чим і пояснюємо таку велику кількість візитів. Третє місце займає Цивільний кодекс України – 34 919. Четверте – Кримінальний кодекс, із результатом 32 697. І завершує п’ятірку Кодекс законів про працю України із загальною кількістю візитів 27 011, що поступається цьогорічному показнику більш, як на п’ять тисяч.

Резюмуючи, варто зазначити, що на кількість візитів впливає прийняття та введення в дію тих чи інших законодавчих документів. До того ж, зросла загальна кількість відвідувань документів із 106 255 до 245 946. Порівнюючи минулорічні та цьогорічні результати, бачимо, що найбільше українці цікавляться Податковим кодексом України. Що й не дивно.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.