Як на Бучаччині через зміну показів 51-річний чоловік із свідка перетворився на підозрюваного

 

 

А все розпочалося з того, що  до поліції звернувся 51-річний мешканець села Берем’яни із заявою про викрадення майна. У ході досудового розслідування він, кілька разів свідчивши, говорив, що подає правдиві відомості, але потім раптово почав говорити зовсім інше.

 

 

Поліцейські взялися за розслідування незаконного заволодіння транспортним засобом “Форд” та побиття, про що заявив чоловік. Він також повідомив, що одного із двох нападників навіть знає. Але у ході досудового розгляду, після кількох допитів, 51-річний чоловік почав відмовлятися від своїх свідчень. За повідомленням відділу комунікації у Тернопільській області, причиною такої поведінки міг стати підкуп. Мова йде про незаконні дії одного із підозрюваних, особу якого вже втановили, мовляв, він заплатив потерпілому. Навіть не підозрюючи, чоловік із свідка та потерпілого злочину, перетворився у підозрюваного і зараз йому інкримінують частину 2 статті 383 ККУ – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

 

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.