Як спійманий на хабарі прокурор втікав у декрет

У березня цього року всю Тернопільщину сколихнула новина про те, що керівника Чортківської місцевої прокуратури спіймали на “смішному” хабарі. У тій справі йшлося про те, що він вимагав 5 тисяч гривень за перевірку, під час якої не було б виявлено недоліків у роботі ГПУ. Уся ця справа закінчилася тим, що “вимогливого” прокурора – Олега Рекуша – затримали слідчий Генінспекції ГПУ спільно із СБ України у Тернопільській області за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

 

 

Нещодавно горе-прокурор знову нагадав про себе. За інформацією сайту 20minut.ua, Олег Рекуш звернувся до прокурора Тернопільської області із заявою щодо надання йому відпустки, аби він зміг доглядати дитину до досягнення нею трьохрічного віку. Оскільки прокуратура Тернопілської області листом відмовила турботливому татусеві, він звернувся до суду. І, як не дивно, на початку червня Тернопільський окружний адміністративний суд частково задовільнив прохання Олега Рекуша – догляд за дитиною до лютого 2019 року. На основі цього, 7 липня Львівський апеляційний адміністративний суд ухвалив відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Прокуратури Тернопільської області на постанову Тернопільського окружного адіміністративного суду.  Іншими словами, затриваний прокурор Олег Рекуш – “за” декрет,  а прокуратура – “проти”. Та й це ще не все: для прокурора визначено новий запобіжний захід – особисте зобов’язання з покладенням обов’язків до 17 липня 2017 року. Чи відпустять прокурора у декрет – покаже час.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.