Винуватцю ДТП у Пороховій продовжили термін тримання під вартою

Винуватецю ДТП у с. Порохова, в результаті якої загинув 19-річний хлопець, продовжили строк тримання під вартою.

 

Світлина з апеляційного слухання в Тернополі

 

 

Триває розгляд справи Франіва, який 9 жовтня у селі Порохова Бучацького району збив на смерть Романа Борчука. Хлопець був єдиною дитиною в сім’ї. Тепер на всі судові засідання безпосереднього розгляду кримінального провадження приходить згорьований батько. Пан Ігор в розмові вже неодноразово наголошував, що справа є досить затягнутою і до 2 квітня, коли має відбутися черговий допит свідків, адвокати підсудного придумають щось “новеньке”.

 

 

 

 

20 березня, під час оголошення ухвали про продовження міри запобіжного заходу – тримання під вартою, суддя Федорончук наголосив на тому, що ризики, які були заявлені у клопотання прокурора є цілком виправданими. Зважаючи на те, що після зміни міри запобіжного заходу із тримання під вартою на домашній арешт, підозрюваний може покинути територію України та продовжувати впливати на свідків, суд ухвалив, що тримання під вартою потрібно продовжити ще на 60 діб.

 

Світлина із розгляду справи під час досудового розслідування

 

 

 

Таким чином, підозрюваний Франів, який, до речі, на одному із попередніх судових засідань зазначив, що не розуміє суті обвинувального акта, залищиться у СІЗО до 25 травня 2018 року. А тим часом, розгляд справи триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.