Розгляд резонансної ДТП у Пороховій завершено: винуватцю дали 7 років

Одинадцять місяців наші журналісти спостерігали за розвитком резонансної минулорічної аварії на Бучаччині. Від людей, які відвідували засідання упродовж всього цього часу, можна було не раз почути, що захисники підсудного свідомо затягують процес, а ключові свідки під примусом змінюють покази,   Але минулого тижня розгляд таки завершився.

 

 

Нагадаємо, що трагічна подія трапилася вночі 9 жовтня. Внаслідок зіткнення загинув 19-річний Роман Борчук. Хлопець був єдиною дитиною в сім’ї і, відверто кажучи, на вбитого горем батька, пана Ігора, було щоразу надзвичайно важко дивитися. Чоловіка ця втрата фактично позбавила сенсу життя та єдиної надії.

 

 

Що ж стосується підсудного Сергія Франіва, то він до останнього моменту не визнав своєї вини у смерті юнака та наголошував, що у стані алкогольного сп’яніння він не був. Виголошуючи останнє слово, винуватець начебто розкаюється у скоєному, але співчуття в його голосі не було. А поводив він себе ще гірше: насміхався, мав сміливість погрожувати Ігорю під час перерви у засіданні. Інколи навіть складалося враження, що мати підсудного спеціально провокує конфлікти, висловлюючи різноманітні образи та наклепи. Дійшло навіть до того, що одного разу вона сказала, начебто загиблий сам кинувся під колеса. А син її йшов на смерть. До речі, тієї ночі авто-вбивцю зупинили електрична опора, яка переламалася навпіл, а також кам’яний невисокий мур.

 

 

У результаті, суд визнав Франіва винуватим у порушення правил безпеки дорожнього руху, внаслідок яких загинув молодий юнак. І призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на 3 роки. Початок строку покарання винуватцю рахуватимуть з 10 жовтня 2017 року.

 

 

 

P. S. На цьому етапі справа себе вичерпала. Тепер хід за адвокатами ув’язненого – апеляція та касація можуть зменшити термін позбавлення волі.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.