Винуватець ДТП на Бучаччині, за словами матері, йшов на смерть!

Мова йде про минулорічну аварію у селі Порохова. Від жовтня тривають засідання: спершу – досудові розслідування, тепер – безпосередній розгляд справи. Кожного разу, прямуючи до суду, сподіваємося лише на одне – справа нарешті зрушить з місця і батько загиблого у тій ДТП 19-річного Романа – Ігор Борчук, більше не слухатиме всіх образ та наклепів.

 

Коли, минулого разу Ігор лише зайшов до судової зали, мати підсудного одразу розпочала провокацію. А під час перерви у засіданні, її слова просто ошелешили присутніх: “Він, бідний, йшов на смерть!”. І навіть винуватець, набравшись сміливості, не втратив можливості прокричати до пана Ігора, що у ту ніч всі “на дорозі бухали”. Але вже через кілька хвилин, відповідаючи на питання, він зазначив, що не цього не бачив.

 

 

Неможливо було не помітити й одну деталь, про які потім говорив прокурор: він очевидця події Василика захисники вирішили відмовитися, щоб начебто не затягувати процес, а 4 інших вони знову просять викликати у суд, хоча ці свідки – лише поняті на етапі досудового розслідування. Є інформація, що ці четверо зараз перебувають закордоном, тому й не з’являються до суду. Але, як завжди наголошує один із адвокатів:  “Не порушуйте наше право на захист”, поживемо-побачимо.

 

У цьому судовому засіданні також розглядали питання продовження терміну тримання під вартою, адже 24 липня закінчувалася міра цього запобіжного заходу. Захисники говорили про те, що ризики зменшилися, тому Франіву потрібно обрати більш м’яку міру – відпустити під домашній арешт із електронним засобом контролю. У підсумку, суддя не побачив достатньо підстав для зміни запобіжного заходу і продовжив термін тримання під вартою до 22 вересня.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.