Виходячи з автомобіля, забирайте з собою цінні речі та зачиняйте дверцята

Почастішали випадки крадіжок речей із транспортних засобів. Про це повідомляють на сайті головного управління поліції в Тернопільській області. Зокрема, за минулотижневими даними, за один день грабіжники привласнили чужого майна на 300 тисяч гривень із 8 автомобілів на Тернопільщині.

 

 

Постраждалий, який є мешканцем Бучацького району, залишив свій автомобіль на паркувальному майданчику ТЦ “Орнава” у Тернополі та пішов у справах. За час його відсутності, крадії зуміли підібрати ключ до замка транспортного засобу  “Mercedes Vito”, прихопивши з собою автомагнітолу та флеш-картку.

 

 

За фактами зникнення з автомобілів мобільних телефонів, планшетів, відеореєстраторів, гаманців, великих сум грошей, було відкрито кримінальні провадження відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

 

 

Виходячи з автомобіля навіть на п’ять хвилин, не залишайте в салоні цінних речей та гаманців з грошима. Адже крадії тільки й шукають того, на кому можна нажитися. 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.