Водія-втікача з Бучаччини – знайдено

    Інформація про водія, який, збивши 33-річного чоловіка 12 листопада у с. Трибухівці, просто приголомшила всіх довкола.

 

       Розшукуючи винуватця дорожньо-транспортної пригоди, правоохоронці орієнтувалися на автомобіль марки “Volkswagen Caddy”, “Volkswagen Polo”, “Seat Inca” чи “Seat Ibiza”, зважаючи на вилучені на місці аврії деталі автомобіля. За добу після фатальної події, поліцейські таки знайшли втікача. За повідомленням відділу комунікації поліції в Тернопільській області, це вдалося зробити  завдяки небайдужим  місцевим мешканцям та камерам відеоспостережень. Втікачем виявився житель того ж села, що й загиблий. 29-річний чоловік зізнався у скоєному, зазначивши, що спочатку зупинився біля чоловіка,який потрапив під колеса автомобіля, хотів викликати швидку. Але через поради сторонніх чоловіків, налякався і втік.

 

Зважаючи на професію втікача – автотехнік, покинувши місце пригоди, він встиг відновити пошкодження. Зараз триває слідство, за результатами якого чоловік може бути позбавлений волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права кермування транспортним засобом та строк до трьох років або без такого, відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

 

     P. S. Після цього фатального випадку, з’явилося вже багато версій аварії. Одні джерела повідомляють про те, що до цього зіткнення, чоловік вже був мертвий і, можливо, у смерті 33-річного мешканця с. Трибухівці, винний зовсім інший водій. Але зважаючи на темну пору доби та відсутність безпосередніх свідків ДТП, це визначити важко. 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.