Штраф за “георгіївські стрічки”

 

Пропозиція законодавчої заборони чорно-помаранчевих стрічок пролунала у Верховнй Раді одразу після завершення місяця перерви у роботі народних обранців. І того ж таки дня, ініціативу депутата від “Народного фронту” Антона Геращенка, підтримали 238 депутатів.

 

Таким чином, Кодекс України про адміністративні правопорушення поповнився ще однією статтею – 1723. “Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки” – таку назву має законодавчий акт, який регламентує носіння та використання гвардійських стрічок. Мова йде про те, що є й винятки, на які не поширюється заборона. Тут і використання її на документах, ухвалених або виданих до 1991 року, і в експозиціях музеїв, і творах мистецтва, які створили раніше, ніж набув чинності закон, і в науковій діяльності, і на оригіналах бойових прапорів, старих нагород, і на могилах, і під час реконструкції історичних подій, і в приватних колекціях, і навіть в антикваріаті. Одним словом, накрутили так, що простіше перерахвати пункти за які поширюється  відповідальність.

 

Отож, якщо Ви не ветеран війни, а полюбляєте носити георгіївську стрічку, за перший раз потрібно буде сплатити штраф – від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією цієї ж стрічки, або її зображення. Якщо ж попередній випадок не закарбувався у вашій пам’яті й упродовж року Ви знову втрапите у ту ж халепу, штраф вже буде удвічі більшим – від 150 до 300 неоподаткованихї мінімумів доходів громадян. Окрім того, можливий адміністративний арешт на строк до 15 діб.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.