Щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації

16 березня Верховна Рада в першому читанні ухвалила за основу законопроект № 5313 “Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації”, пише “Детектор Медіа”.

 

244 депутати прогосовували “За” законопроект, який передбачає встановити на телебаченні обов’язкову квоту для передач і фільмів українською мовою. “Йдеться про 75% державної мови для загальнонаціональних телеканалів, 50% – для регіональних, а також 75% державної мови для програм новин на ТБ”, повідомляє “Детектор Медіа”.

 

Реєстрація цього закону проекту відбулася завдяки народним депутатам М. Княжицькому, В. Сюмар та іншим ще наприкінці жовтня 2016 року. А у лютому 2017 року з’явився вже доопрацьований варіант. Нагадаємо, що під час церемонії вручення національної премії імені Тараса Шевченка, П. Порошенко заявив, що лише планує запропонувати Верховні Раді ввести квоти української мови в ефірах телеканалів.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.