Розслідування справи шахрая з Бучача завершено. Справу передано до суду

 

Наприкінці травня поліцейські Тернопільщини затримали чоловіка, який за допомогою фальшивих оголошень на сайті OLX виманював гроші у довірливих краян. Саме краян, адже кошти за айфон 6 та інші гаджети, люди надсилали з усієї країни. 33-річний бучачанин начебто продавав телефон, отримував грошові перекази, а товару так і не відправляв. І все б нічого, але в січні цього року до поліції надійшла заява від потерпілого із Хмельниччини. Шахрая затримали.

 

 

Як пише «Газета Місто», під час досудового розслідування, було встановлено, що упродовж листопада 2016 року – січня 2017 року, мешканець Бучаччини, обдуривши 21 людину з 5 областей України, зібрав майже 190 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

На разі, до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення шахрайства з використанням комп‘ютерної техніки за частиною 3 статті190 Кримінального кодексу  України. Cанкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.