Що зробив уряд Гройсмана за рік роботи? Підсумкова інфографіка

На Урядовому порталі, єдиному веб-порталі органів виконавчої влади в Україні, з’явилася інфографіка-підсумок року роботи уряду прем’єр-міністра. Отож, що саме В. Гройсман має на увазі, говорячт про покращення, та котра із його обіцянок знайшла фізичне втілення? До вашої уваги пропонуємо інфографіку із Урядового порталу:

 

 

Про оформлення презентації, або інфографіки, як зазначено на сайті, говорити не варто, адже навіть діти в школі зроблять цікавіше. А от те чи потрібними є декотрі із обіцянок – можна й посперичатися.

 

Чому ж ніде не зазначено, що ціни також зросли, що тепер люди змушені за все платити у кілька разів дорожче, що ціна на електроенергію, яку ж самі і виробляємо, для населення вища за експортну? Чи вони не хочуть цього знати?

 

Як відомо, запорукою успішної роботи будь-якої влади є реальне покращення життя людей. Що ж бачимо насправді? Ніяким покращенням і не пахне. Чи наш сердечний уряд просто не думає про народ, а, можливо, і не хоче думати?

 

 

Леся Ю.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.