За забруднення повітря доведеться платити більше

За викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти у 2018-му збільшено податок.  А також за утворення радіоактивних відходів та тимчасове берігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

 

 

Не лякайтеся, мова йде про ті суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони.

 

Для платників екологічного податку вже 12 днів діють збільшені ставки і визначений звітний період. За інформацією ДФС у Тернопільській області, останній дорівнює календарному кварталу за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. А термін подачі декларації складає 40 календарних днів. На сплату податку дано 10 календарних днів.

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.