Підсудному Франіву знову продовжили термін тримання під вартою

Вже не перший місяць у Бучацькому суді триває слухання справи Франіва, який 9 жовтня у с. Порохова збив на смерть хлопця.

 

Цього разу було зазначено, що оскільки 25 травня закінчується строк тримання під вартою, суд може самостійно призначити наступну міру запобіжного заходу. Кожен з учасників процесу висловив свою думку з цього приводу, а потерпілий – батько загиблого Романа, зазначив, що ризики не зменшилися, а збільшилися. Один із захисників говорив про штучність створення умов та ризиків щодо продовження терміну тримання під вартою. Мовляв, вони не підтверджені доказами. Інколи навіть складалося таке враження, що адвокати наголошують на тому, що Франів ні в чому не винен і його просто так тримають під вартою. А зважаючи на те, що підсудний вчинив важкий злочин з необережності, йому потрібно пом’якшити міру запобіжного заходу – носіння електронного засобу контролю та домашній арешт. Також була озвучена думка про те, щоб взагалі змінити міру запобіжного заходу і визначити суму застави. Що ж сам підсудний думав з цього приводу, можемо послухати:

 

 

У результаті, суд ухвалив, що Франіву продовжено термін тримання під вартою ще на 60 діб, тобто до 24 липня 2018 року.

 

А вже після судового мати горе-водія у словесні перепалці з батьком загиблого, зазначила, що хлопець сам кинувся під колеса, а її син їхав добре.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.