Нові деталі у справі викрадачів каменю на Бучаччині

З’явилася нова інформація у справі незаконного видобування каменю і Язлівецькому лісництві.

 

Нагадаємо, що справа із кам’яними крадіями розпочалася всередині січня. Якби не активісти громадської організації “Скеля”, поліцейські так і не дізналися про нещодавню крадіжку. 5 чоловіків за допомогою “ЗІЛа” (автомобіля), троса, лебідки добували та витягували камінь нагору. У ході затримання, “ЗІЛ” був вилучений та арештований, камінь також.

 

Про нові деталі справи стало відомо із публікації активіста Романа Довбенка у Facebook: “КУЗЬ ІВАН ІВАНОВИЧ – КРИШУЄ КАРЄРИ? Активістів дуже обурило те, що затримані “кашкетники”, представниками ГО «Протидія корупції та моніторингу екології «Скеля» спільно з працівниками СБУ та Бучацького відділення ГУНП, яких на гарячому впіймали за незаконним видобутком та вантаженням каменю-пісковика на території Язловецького лісництва, під час дачі свідчень у відділку, наголосили на тому, що «зелене світло» на незаконний видобуток корисної копалини загальнодержавного значення їм дав перший заступник голови Бучацької РДА Іван Кузь. Більше того, спорядженням – тросом, з допомогою якого вони вантажили камінь, дав лісник”.

 

Що спонукало чиновника до таких дій та чи зможе він це логічно пояснити? До речі, коли заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець представляв працівникам апарату та окремим керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Кузя Івана Івановича, побажав новопризначеному першому заступнику ефективної та успішної роботи.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.