На хабарі за закордонний паспорт впіймали чиновника

Фото із сайту

Службовця, який міг прийшвидшити виготовлення закордонних паспортів для мешканців Тернопільщини, впіймали на “гарячому”.

 

 

Під час проведення обшуків співробітники управління захисту економіки Тернопільської області спільно зі слідчими ГУ Національної поліції зафіксували момент передавання грошей. Неправомірна вигода для співробітника однієї з державних установ району складала 5 100 грн. Стільки вимагав “службовець-помагайко” за допомогу в оформленні документів для виїзду за кордон для посередника та двох його знайомих, інформує “За Збручем”.

 

 

Після документування моменту передавання грошей у справу втрутились поліцейські, які інкримінують посереднику умисне кримінальне правопорушення – частина 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України. Мова йде про одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганнями такої вигоди.

 

Триває слідство.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.