На Бучаччині люди віддали шахраям 14 тисяч гривень

Віднедавна почастішали випадки шахраювання по телефону. Комусь повідомляють, що їхні рідні у поліції, хтось отримує повідомлення про те, що їхній рахунок заблоковано із псевдобанку, а до  когось, начебто, таки змогли дотелефонуватися колишні знайомі або навіть далекі родичі. Інколи люди, самі того не підозрюючи, дають шахраям ниточку, за яку можна зачепитися, повідомляючи особисту інформацію.

 

 

Зазвичай схема дуже проста – телефонують до всіх підряд, а хто попадеться – того починають “доїти”. Від рук шахраїв постраждав мешканець села Переволока. До нього зателефонував чоловік і відрекомендувався як старий знайомий. Потерпілий навіть назвав ім’я товариша, якого начебто впізнав. За це і вхопився злочинець. Вони трохи порозмовляли, а потім ще навіть кілька днів спілкувалися. Коли шахрай попросив у чоловіка грошей, то в останнього навіть не виникло жодної підозри, і він здійснив переказ. Як пізніше повідомив правоохоронцям потерпілий, пімля цього шахрай не відповідав на дзвінки. Обдурений чоловік, звернувшись до дружини давнього приятеля, дізнався, що він до нього не телефонував.

 

 

 

 

А жінка із села Новосілка, повіривши, що далекий родич чоловіка потребує грошової допомоги, втратила 13 тисяч гривень. Попередня схема змінилася лише у частині “потребуючого”. Не розповівши чоловікові про хворобу псевдоплемінника, довірлива жінка здійснила грошовий переказ. Але після того, як далекий родич припинив виходити на зв’язок, вона все розповіла чоловікові. Потерпілі звернулись у поліцію.

 

 

 

За фактами цих випадків правоохоронці відкрили кримінальні провадження відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Будьте уважні, відповідаючи на незнайомі номери, адже інколи таке спілкування може закінчитися не на вашу користь.

 

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.