Чим закінчиться суд над водієм, який збив 19-річного хлопця? Замальовка із зали суду

Вже не вперше у Бучацькому районному судді відбувається засідання у справі смертельного ДТП. Нагадаємо, що аварія трапилася вночі 9 жовтня 2017 року у с. Порохова. Саме там водій Франів С. збив на смерть Борчука Романа, якому було лише 19 років.

 

Засідання першого березня…

 

Цього разу на засідання влаштували допит чотирьом безпосереднім свідкам тодійшньої аварії: двом хлопцям, яким вдалося врятуватися та іншим двом, які перебували з воєм в автомобілі-вбивці.

 

 

Сказати відверто, що це знову було схоже на цирк – це нічого не сказати. Бідний згорьований Ігор Борчук – батько загиблого Романа, вільні слухачі – небайдужі мешканці с. Порохова та с. Стінка, чиї діти могли опинитися на місці жертви, стали свідками чергового знущання. Коли суддя надав право підсудному поставити запитання першим двом свідкам, той просто відповів: “Як я можу задати їм питання, якщо не розумію суті обвинувачення?” Після кількох ще однієї спроби озвучити такі слова, захиники підсудного, як один, закричали: “Мовчи!” 

 

У допиті захисників Франіва навіть неозброєном оком було помітно, що вони одні й ті є питання перекручували, прискіпувалися, ставили запитання, відповіді на які люлина навіть у спокійній атмосфері не зможе пригадати, не говорячи вже про день трагедії. Здається, сторона захисту знайшла нову ниточку, опираючись на яку, хоче довести невинність свого підзахисного.

 

Під час допиту свідків, які перебували з водієм в одному авто пан Ігор просто не знаходить собі місця. Неодноразово згадує, що як тільки йому зателефонували після ДТП, він одразу ж приїхав. Він побачив двох хлопців незнайомих хлопців, підійшов, запитав хто водій. У пізнішій розмові на місці пригоди хлопці повідомили, що водій вживав з ними алкогольні напої. А під час допиту вони говорять протилежне, вводять суд в оману, бо у с. Порохова та під час досудового розслідування говорили про те, що Франів пив…

 

 

Чого прагнуть адвокати підсудного?

Важко зрозуміти, яким буде наступний крок захисників та на чому ґрунтуватиметься їхня лінія оборони, якщо вони ще минулого разу привезли з собою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимира Шевченка. Напевно для того, як неодноразово зазначалося ще під час досудового розслідування, щоб захистити права підозрюваного. А хто захистить того згорьованого батька, який мусить оббивати пороги судів, щоб добитися справедливості? Цього разу Уповноважений теж приїхав, оператора з собою привіз, щоб той все фіксував. Спочатку так і було, але пізніше “все” перетворилося у “вибіркове фіксування”. Напевно, там, де було потрібно, камера сама вимикалася.

 

Приходьте на наступне засідання

Що ж, на наступне засідання, яке відбудеться аж 19 березня, повинні з’явитися інші свідки. Але чи потрібно це, якщо підсудний впевнено заявляє, що не розуміє обвинувачення. Тобто, збив на смерть хлопця і не розуміє, що  за це потрібно відповідати? Де його совість?

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.