Чи готові ми до сортування сміття?

Виявляється, ми повинні бути до цього готові, бо штраф за невідсртоване сміття сягатиме 1700 гривень.

 

Цього вимагає поправка до закону “Про відходи” і порушники відповідатимуть згідно статті 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Насправді, як для фізичних, так і для юридичних осіб визначено “свій” тариф. Так, неселення сплачуватиме від 340 до 1 360 гривень, а юридичні особи – від 850 до 1 700 гривень.

 

Але лише штрафами все не закінчиться, за словами міністра екології О. Семерака, ці штрафи потрібно збільшувати, а порушення навіть перекваліфіковувати під кримінальну відповідальність.

 

І все би нічого, але, як завжди, є одне але – куди ми будемо викидати відсортоване сміття, якщо у нашому місті немає спеціальних контейнерів. Будки для пластикових пляшок навіть не зараховуємо, бо потрібно ємності для відходів скла, паперу, побутових і т. д. І це ще не все. Який сенс сортувати сміття, якщо його все одно вивозитимуть на загальне сміттєзвалище. Чому б не збудувати у Бучачі якщо не сміттєпереробний, то хоча б сміттєсортувальний завод? Люди б отримали роботу, а місто – надходження у бюджет від продажу відходів. На ці гроші можна було б і дороги зробити, і майданчики дитячі поставити, і обладнати тренажери просто неба. Чому мери більших міст щось роблять, будують, а в нас якщо щось і було, то його вже немає і не знати коли буде. До того ж, комунальники з теперішнім сміттям не можуть впоратися. Ще ближче до центру міста, ситуація краща, а якщо поїхати на Цукровий чи на масив, то ситуація просто катастрофіна – переповнені баки, графік вивезення не дотримується. Зважаючи на це, до сортування нам ще дуже далеко, а ми так прагнемо до Європи…

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.