За вимкнені фари поза населеним пунктом: штраф – 425 гривень

Саме 425 гривень Вам коштуватиме мандрівка без увімкнених денних ходових вогнів або ближнього світла фар з 1 жовтня по 1 травня.

 

 

Нагадаємо, що згідно із правилами дорожнього руху, денні ходові вогніце зовнішні світлові прилади білого кольору, передбачені конструкцією транспортного засобу, установлені спереду транспортного засобу і призначені для покращення видимості транспортного засобу під час його руху у світлий час доби. 

 

 

Кілька років тому, після запровадження такого світлового нововведення, тодішні працівники дорожної патрульної служби зупиняли водіїв лише задля повіддомлення або нагадування про те, що фари поза населеним пунктом потрібно вмикати. Сьогодні ж, коли поправка до пункту 9.8 Правил дорожнього руху вже почала приживатися, її ігнорування тягне за собою адіміністративну відповідальність. Так, у частині 2 статті 122 Кодуксу України про адміністративні правопорушення зазначено, що за

 

“порушення водіями транспортних засобів правил … користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів” , передбачено штраф у розмірі 425 гривень.

 

P. S. Будьте уважними та бережіть себе. 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.