Колишні “свідки” війни можуть виявитися небезпечними

Українські ліси та галявини – сучасні “сховки” від тодішніх воєн та боїв. Мова йде про боєприпаси, які зберігаються в землі вже більше 60 років. Зараз ми проти власної волі стаємо шукачами, для яких іноді зустріч із свідченнями війни закінчується трагічно.

 

 

 

У середині травня у селі Скоморохи Бучацького району, було знайдено та знешкоджено мінометну міну (калібр – 82 мм) та артилерійські снаряди (калібр – 45 і 37 мм). На щастя, цього разу ніхто не постраждав, повідомляє Управління ДСНС України в Тернопільській області.  Але, погодьтеся, не всі подібні знахідки закінчуються добре.

 

 

Для того, аби убезпечити себе від небезпечних знахідок Другої світової війни, на природі, під час будівництва і навіть городництва, потрібно поводитися уважно та обережно. По-перше, якщо Ви знайшли залізний предмет схожий на гранату, пістолет, патрон чи ін., одразу повідомте у відповідну службу – пожежно-рятувальну частину Вашого населеного пункту. По-друге, залиште його так, як він був, не створюючи нових умов, та не змінюйте його місцярозташування, адже невідомо наскільки діючим він може бути. По-третє, відійдіть на безпечну відстань та намагайтеся нічого не робити поблизу знахідки (не розводьте вогонь, нічого не рухайте, не нагрівайте).

 

 

Бережіть себе та будьте уважні.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.