Як працівники поліції та виконавчого комітету не можуть відповісти на прості запитання активіста з Бучача – сміх та й годі (відео)

Це у всій країні такий жах чи лише в Тернопільській області зібралися всі унікали? Як можна бути настільки некомпетентними та, відповідно, необізнаними з процедурою розгляду справи та винесенням постанови? Та й у багатьох кадрах на відео помітно, що вулиця схожа на базар – пожвавлений рух, люди з пакетами поспішають, навіть можна роздивитися, що продають сусіди… Але справа навіть не в цьому, бо навіть студенти в університеті йдуть на звичайну пару краще підготовлені, ніж працівники декотрих структур. Скільки ще терпіти безвідповідальних та упереджених поліціянтів? Адже відеозапис не дозволить збрехати – вони дуже добре знали куди мають йти і кого конкретного шукати, бо ж до нікого більше не підходили, ба навіть більше, вони навіть не витратили сил, щоб з’ясувати хто перед ними стоїть. А ми дивуємося, що немає порядку. Та як він може бути, якщо навіть працівники поліції та виконавчого комітету не знають законів, за якими штрафують людей?!

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.