Як Бучач співав народну пісню “Чом ти не прийшов”? (відео)

А співало не місто, а люди, які прийшли на святкування Дня народження Бучача. Наше містечко відзначало 758 років 29 липня. Тут було все: і солодка вата, і повітряні кульки, і шашлики, і прикраси, і, звичайно ж, хороша музика.

 

 

Розпочалося святкування традиційно, із богослужінь у храмах міста, а потім вже кожен, спираючись на свої вподобання, вибирав розваги до смаку. Але об’єднало всіх відкриття концерту та виступи українських артистів. Глядачі були в захваті від виступу Прикарпатського естрадно-вокально гурту “Будьмо”. Ці чотири молодики викладалися на повну, без залишку для себе. Слухачі навіть не хотіли їх відпускати. А слухати як артисти співають разом із публікою, було просто задоволенням. Народна пісня “Чом ти не прийшов?” зазвучала справді по-народному, переконайтеся самі.

 

 

Але на цьому все не закінчилося. На сцену також вийшла народна артистка України Наталія Бучинська. Наприкінці її виступу розгорнули величезний прапор України, який потім передали до глядачів. Відчуття були просто фантастичні. Але вечір тільки починався і всі охочі могли танцювати просто неба під музичні мікси ді-джея з Тернополя.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.