Від апеляційної скарги підозрюваний Франів відмовився (відео)

26 грудня відбулося чергове судове засідання у справі підозрюваного Франіва. Нагадаємо, що підсудний у жовтні допустив дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої загинув 19-річний юнак.

 

Вже на початку розгляду апеляційної заяви підозрюваний відмовився від апеляційної скарги: “… Я би хотів ще раз вибачитися перед батьком потерпілого, перед рідними, близькими… Хочу, щоб вони прийняли мої співчуття… І тому хотів би зробити таку заяву: відмовитися від розгляду апеляційної скарги в залі суду, щоб повністю співпрацювати зі слідством…”

 

 

 

Хвилювання у залі було справді колосальне, усі слухачі дивувалися, адже: “Навіщо було так мучити батька?”, (говорили жіночки). У підсумку, колегія суддів ухвалила закрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисників Рубінського та Яворівського в інтересах підозрюваного Франіва.

 

 

Після засідання люди, які прийшли підтримати підозрюваного спробували спровокувати батька загиблого хлопця, ображаючи та звинувачуючи його. Але, сказати по правді, не надто викликають довіру молодики напідпитку. Чи не заплатили їм?

 

 

 

 

 

 

За словами батька Романа – пана Ігора, ніхто не знав, що винуватець ДТП робитиме таку заяву. “Сподіваюся в подальшому це допоможе слідству”, – коментує пан Ігор.

 

 

 

 

 

 

 

P. S. І ось тут виникає питання – чи не сила людської згуртованості та підтримки зробили свою справу? Невже захисники підсудного розраховували на те, що люди просто опустять руки? А от і ні.

 

 

Тому величезне спасибі всім, хто не побоявся прийти, витратив свій час та щиро співчував родині загиблого Романа. Дякуємо, що не втрачаєте віри у справедливість та продовжуєте боротися за неї.  

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.