Випадково, чи закономірно? Сесія міської ради (відео)

Випадково чи закономірно виникають ситуації, які тривожать розум розсудливої людини. Відбулась 23-я сесія VII скликання Бучацької міської ради. Коротко про реальне!

 

 

Чергова сесія міської ради розпочалась ще одним голосуванням за вихід із депутатського корпусу Юрківа В. та Бучинського А. Вони вже рік не з’являються на засіданнях сесій, не беруть участь в комісіях при раді, не займаються депутатськими справами та й самі, вже вдруге, заявляють про своє приватне рішення – не бути депутатом.

 

Причини різні – стан здоров’я, недоцільність своєї участі,  недопрацювання в депутатських обов’язках, не бажання бути “галочкою” в “темних” голосуваннях під керівництвом теперішнього голови міста… Але депутати не погодились з особистими рішеннями Юрківа та Бучинського і не підтримали їхніх прохань.  Мабуть мер міста та депутати проти осіб, які б мали зайти в раду за списком замість попередніх. Їм так добре. Чому? Значить вигідно? ВИПАДКОВО ЦЕ, ЧИ ЗАКОНОМІРНО?

 

 

Голова міста Мосціпан на кожному пленарному засіданні наполягає, щоб депутати, які мають свою думку і висловлюють її, приходили на засідання комісій. На сесії відбувається відеофіксація і робити всілякі комбінації, обговорювати приховані ідеї, голосувати за корумповані рішення Мосціпан не хоче.  А на комісії можна все! Голова Державної  думи РФ (2003-2011 рр) Борис Гризлов заявив: “Парламент – не место для дискуссий, а улица – не место для протеста, а лишь пространство для праздников!”  Чим відрізняється мер БЮТівець від Російського чиновника? ВИПАДКОВО ЦЕ, ЧИ ЗАКОНОМІРНО?

 

 

При розгляді земельних питань також ми “розуміємо, що нічого не розуміємо”. Більше 400 жителів міста в черзі на виділення земельних ділянок, а сесійні земельні питання розглядають тільки тих осіб, прізвища яких є в депутатському корпусі м. Бучач.

На цій сесії:

– Затвердили проект землеустрою Нетребяку В.І. на площу 350 м.кв.

– Дозволили виготовляти документацію на приватизацію 85 м.кв. Неничу Г.М. (дружина депутата Ненича І.).

– Затвердили право приватизації Дудлію В.Р.– площа 100 м.кв.

– Затвердили право приватизації Шереметі Г.Я. (дружина депутата, віртуального корегувальника приватних прав Бучацьких інвесторів – заробітчан, Шеремети П.П.) – площа 500 м.кв.

– Затвердили право приватизації цій же особі ще 88 м.кв.

 

 

 

Знову ж таки – ВИПАДКОВО ЦЕ, ЧИ ЗАКОНОМІРНО?

 

Чи можемо ми сподіватися на правильні, розумні, послідовні та раціональні рішення від теперішньої ради? Чи не працюють вони за правилом – “Своя одежа  ближча до тіла”? Місто деградує, не розвивається, занепадає. Соромно порівнювати із сусідніми містами. Маємо  обмеженого в розвитку голову міста,  який мутить воду і створює дискомфорт жителям фактом свого перебування на посаді.

 

БАНДУ ГЕТЬ!!!

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.