У Трибухівцях водій легкового авто скоїв ДТП, а його ще й виправдовують (відео ДТП)

Поліцейське свавілля продовжується…тепер у Трибухівцях. 2 листопада  близько  20-ї  години автомобіль марки “Mazda” врізався на швидкості в трактор місцевого агропідприємства.

Громадяни Панасюк та Кісюк, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з вмістом алкоголю 0.8 та 1.5 проміле на повній швидкості врізались у трактор. У результаті, легківку відкинуло в огорожу місцевих жителів. Як вдалося з’ясувати, водій трактора був тверезим. Чого не скажеш про винуватців ДТП. За словами місцевих, цих хлопців вже  неодноразово бачили у стані алкогольного сп’яніння за кермом. Вони вже не вперше спричинюють ДТП та аварійні ситуації.

Але є одне але… Завдяки зв’язкам родичів із поліцейськими їм вдавалося уникати покарання. Так і цього разу, після прибуття швидкої та патрульних, поліція почала упереджено ставитися до водія трактора. Навіть експерт ДТП, який також прибув на місце пригоди,  закрив газетою “застиглий” спідометр. А він показував  170 км на год. та не допускав очевидців до побаченого. Після прибуття в лікарню, поліцейські разом з корумпованими черговими медиками, почали “шити” водію трактора алкогольне сп’яніння та покривати винуватців аварії.

 

На даний час, родичі винуватців разом із поліцейськими, роблять все можливо, щоб знову “відмазати” місцевих мажорів. За словами очевидців, якщо б на місці трактора був шкільний автобус, жертвами цих вбивць могли б бути десятки. Реформа поліції наяву, а мєнти залишились.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.