У Бучачі танцювали, щоб допомогти св. Миколаю (відео)

Допомогти святому Миколаю зібрати мішок подарунків для діточок у суботу 2 грудня мали можливість не лише помічники.

 

Що означає бути помічником? Помічник – це відповідальна місія у щорічній акції “Фабрики святого Миколай” “Миколай про тебе не забуде”. Спільними зусиллями волонтери та небайдужі містяни долучаються до збору солодощів, іграшок, подарунків, канцелярського приладдя, книг, розмальовок та ін. Потім усе зібране потрапить до дітей, які цього справді потребують, тим самим, підтримуючи віру у дитячі казки.

 

 

 

У суботу біля світлофора відбувалося справді магічне дійство: лунала музичні мотиви до Нового року, свята Миколая, політав сніжок та всюди бігали дітлахи у червоних шапочках. Одні танцювали, інші роздавали брошурки, треті збирали солодощі. Усі злагоджено працювали, щоб 18 та 19 грудня відбулася справжня казка. Але нічого б не вийшло, якби не співпраця між організаторами, координаторами та помічниками.

 

 

 

Під час цьогорічної акції спільними зусиллями було зібрано близько 14 кг солодощів та 2 500 грн. У Вас також є можливість приносити речі та іграшки. Такий збір триватиме до 14 грудня. А в суботу Ви матимете чудову можливість взяти участь у благодійній ярмарці. Усі зібрані кошти підуть на придбання книжечок та солодощів.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.