У Бучачі навіть діти знають, що спалювати листя шкідливо (відео)

       Увесь минулий тиждень м. Бучач було охоплене димом від спалювання осіннього листя. Крізь цю білу завісу, по-перше, не було нічого видно, а, по-друге, не було чим дихати. Нещодавно ми вже писали про таку проблему, описалі навіть  шкідливі наслідки для здоров’я. Але люди і далі продовжують спалювати листя та сміття.

 

        Щоб ліквідувати листяні пожежі рятувальники 9-ї пожежно-рятувальної служби змушені були виїжджати на місце події.

Так, пообіді суботи на відкритій території на вулиці Аґнона вони загасили підпалене листя. Ліквідація іншого вогнища на вулиці Винниченка припала на вечірній час. Винуватці та  причини виникнення обох пожеж встановлюються.

 

Свідком гасіння димового недбальства став активіст каналу “Побачено в Бучачі”. Приїзд пожежно-рятувальної служби зацікавив місцевих хлопчаків, які приїхали подивитися, що ж відбувається. На запитання “чому не потрібно cпалювати листя?”, дев’ятирічyий хлопчик відповів, що це забруднює повітря. На жаль, цього не знають декотрі  мешканці міста, які продовжують створювати димові катастрофи у Бучачі.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.