Що чекає на український шоу-бізнес? Розповідає Олександр Ягольник (відео)

     Розмова з українським продюсером, композитором, поетом, драматургом, журналістом Олександром Ягольником про театри мюзикли та нові правила гри в українському продюсуванні відбулася  10 листопада на телеканалі “Правда Тут” у програмі “Паралелі”.

 

…Думаю те, що відбувається зараз, є гарною передумовою для того, щоб років через 2, 3, 4 дійсно народилися зірки нового етапу українського шоу-бізнесу, який я рахую з початку анексії Крим і війни на Донбасі… У 2006 році в Німеччині вже захоплювалися мюзиклами. З Берліна я приїхав з тим, що треба робити мюзикли, б в нас цього нема, і це тоді був тренд навіть для Німеччини, нам про це розповідали, а зараз це взагалі європейський тренд.

 

…Мюзикли робити набагато більші цікавіше, ніж окремо вяту естрадну особистість – це раз, а, по-друге, мюзикли дають виконавцям крила. У нас в Україні був всього лише один мюзикл у 2003 році “Екватор”, який ставив Віктор Шолаков, музику писав Олескандр Злотник…

 

…Коли з’являться в Україні мюзикли – це буде додатковий поштовш для всього шоу-бізнесу…

 

… Мюзикл – це така субстанція, де виконавець і грає, і співає, і танцює, і навіть трюки робить, тобто він стає універсальним артистом…

 

Розвиватися українській естраді перешкоджає відсутність законів-фундаментів індустрії розваг: закон про роялті і закон про спонсорство та меценатство.

 

Що ж стосується квот, то Закон зобов’язав “крутити” українське. Навіть ті радіокомпанії, які більшу частину ефіру наповнювали російськомовними піснями. А це дало поштовх для розвитку українських пісень, саме українська музика стає затребуванішою, адже внутрішня потреба в суспільстві до всього українського також виросла.

 

Музика – це також зброя, і Росія, розуміючи це, використовує її у гібридній війні. Чи загубилася наша самоідентифікація під впливом кремлівських старань? Про це та інше дивіться інтерв’ю з Олександром Ягольником.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.