Не тішить стан дорожного покриття у с. Сороки (відео)

Цікаво, чи часто представники місцевої влади моніторять стан доріг у районі? Та й що там районі, якщо вони у Бучачі до пуття не можуть довести вулицю Галицьку на Цукровому заводі.

 

Один із користувачів соціальної мережі Іван Панькевич на своїй сторінці у Facebbok нещодавно опублікував відео, де чітко видно, що стан дороги у с. Сороки хотів би бути кращим, але…

 

відео зі сторінки Івана

 

 

Величезні вирви, практично односторонній рух і, як наслідок, підвищений рівень аварійності. У коментарях читаємо, що Іван не сподівався на таку популярність – 4,5 тис. переглядів від 3 серпня.

 

 

До речі, не кращий стан дороги до с. Нові Петликівці. Минулого року 4 км залишків асфальтованого покриття намагалися “полагодити” зо допомогою ямкового ремонту. Коли їдеш такою дорогою, складається враження, що ти на навчальному полігоні з водіння, бо треба добре петляти і вчасно зупинятися. Та й у самому селі сильно не розженешся…

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.