Дата завершення реконструкції ратуші знову відкладається (відео)

Про те, що навіть цьогоріч перлину нашого міста так і не завершать відновлювати, бучачани здогадувалися давно. Від початку робіт минуло вже більше десяти років, а результату, який би мав бути неперевершеним за ці роки – не надто помітно.

 

 

На останній сесії міської ради, яка відбулася 15 серпня, озвучували питання стану робіт на ратуші і виявилося, що після нещодавніх дощів фундамент будівлі починає помітно руйнуватися, тягнути вологу. За словами проектантів, потрібно робити дослідження фундаменту та відведення води, а це коштуватиме мінімум 300 тисяч гривень. Як зазначив мер, “з понеділка (20 серпня) розпочнеться активна фаза реконструкції міської ратуші“.

 

 

А вже сьогодні на сайті “Медіатор” читаємо про те, що відновлення бучацької ратуші цьогоріч не відбудеться, бо не вистачить грошей. І знову розчарування. Із сюжету дізнаємося, що самі будівельники не впевнені у завершенні реконструкції у 2018-му.

 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.