Чи готовий Бучач до великих дощів? (відео)

Після потужної весняної зливи у Бучачі більш як тиждень тому, до нас звертаються обурені містяни. Наші читачі надсилають відео та фото з мобільних телефонів, де зафіксовано майже потоп.

 

У повідомленнях бучачани просять поширити інформацію про великі потоки води несуть каміння та болото від спиртзаводу, з усіх маленьких вуличок, що виходять на Галицьку, аж до центру міста. На відео Ви самі можете переконатися, що Бучач не підготовлений до раптового великого дощу чи грози. Причин є дві: або відвідні канали не прибрані ще від минулого року, або ж їх взагалі немає. Трапляється й таке, що стічні решітки просто таки заасфальтовані і дощова вода немає куди “тікати”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До того ж, у соціальній мережі Facebook часто можна натрапити на місцеві “цікавинки”. Однією з таких є пост Анатолія Михайловського про наслідки дощу, де на роздоріжжя біля спитрзаводу позмивало величезну кількість каміння з вулиці вище.

 

 

 

 

Фото із Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що у Бучач принесуть нові зливи, які щодня прогнозують синоптики, невідомо. Залишається лише сподіватися, що жоден автомобіль не застрягне у нещодавно засипаних землею ямах на вулиці Пушкіна, де більше двох тижнів працювали газовики.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.