Фотосесія у дитсадку “Пролісок” не обійшлася без курйозів

Вже не раз дивувала своєю неадекватною поведінкою “звізда ютубу” паніматка Марія Колега. Ця жіночка була завідувачкою бучацьким дитсадком “Пролісок”, що на південному масиві.

 

Рівно рік тому вона “засвітилася” у прямому ефірі Facebook, коли прийшла з малолітніми вихованцями, без згоди батьків, вітати з ювілеєм свого боса – начальника райВИНО Михайла Гавловського (активіст Роман Довбенко вів прямий ефір цього дійства, який за три дні переглянуло близько 90 тисяч глядачів). У результаті, держслужбовця відправили у відставку, а завідувачка захворіла на зіркову хворобу і півроку перебувала на лікарняному, керуючи в телефонному режимі.

 

Цього дня батьки дітей випускної групи дошкільного закладу запланували фотосесію для маленьких випускників, щоб зробити пам’ятки своїм дітям і собі. Захід узгодили на батьківському комітеті закладу заздалегідь за участю виховательки, яка завірила, що проблем із залою не буде.

 

Коли о 9 годині батьки з фотографом прибули в дитсадок, завідувачка вирішила познущатися з них і заявила: “Я тут керую!”, “Не позволю!” Вельмишановна пані була глуха і невмолима, бо у неї, бачте, “виховний процес”. Виявляється, батьки перед цим відмовилися здавати їй платню у вигляді благодійних пожертв на плакати і фарбу.

 

Шоковані поведінкою завідувачки матері не мали змоги чекати до 11 години, як їм заявила пані Марія, бо залишили всі свої справи задля фотографування. Довелося звертатися до депутата райради Петра Чорноти і помічника депутата обласної ради Володимира Простого.

 

 

 

У результаті, провести фотосесію вона все таки дозволила. Але така дрібничка коштувала забагато нервів та емоцій.

 

До слова, головна героїня цього відео, посадова особа, яка жила на кошти платників податків, під тиском громадськості таки здалася. Вона більше не завідує дитячим садком “Пролісок”. Не допомогли ні зв’язки, ні суди, ні погрози.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.