Як бучацькі дороги лютий зустріли… (відео)

Початок лютого у місті видався досить теплим. Завдяки відлизі у Бучачі “повилазили” усі вибоїни та ями, від яких подекуди і дітися ніде. Невже минулорічні “латання” настільки тимчасові, що навіть не вистачає на один сезон?

 

1 лютого, коли туман трохи забув про приховування міських почорнілих пейзажів, нарешті вдалося взяти камеру, сісти за кермо і подивитися – на що ж перетворилися центральні вулиці міста. Насправді, нічого вже не здивувало, бо не те що кожного року, а той двічі чи навіть тричі на рік, водії у Бучачі стають свідками безжального впливу погоди на неякісне дорожнє покриття. Навіть годі визначити найпроблематичніші місця, тому що все місто входить у проблемну зону.

 

 

До речі, з чиновниками можна боротися через неякісні дороги. У нашій країні стан дорожнього покриття визначається Держстандартом “Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану”. І, наприклад, в одному із пунктів вищеназваного документа, покриття проїзної частини не повинно містити осідань, вибоїн, напливів чи інших деформацій. Тут навіть вказані граничні допустимі пошкодження площі покриття і навіть терміни для їхньої ліквідації. Наприклад, снігоочищення вулиць і доріг населених пунктів після закінчення снігопаду відповідні служби повинні провести не пізніше ніж через 4-6 годин.

 

Але чому у нас це не виконують? Чому комунальні служби ризикують здоров’ям водіїв та пішоходів? Чи, може, владним “босам” бракує необхідного коктейлю із простої відповідальності та відповідної техніки?

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.