А як давно бігали Ви?

Учасники Першого Бучацького пробігу, який відбувся в Бучачі, робили це в суботу.

 

19 травня у нашому місті стартувала унікальну та нову для Бучача подія – Перший Бучацький Пробіг. Це спортивно-благодійна акція. Її метою якої є допомагати бучачанам, які на момент проведення пробігу, найбільше потребують грошової підтримки.

 

 

 

 

 

 

У суботу всі разом допомагали бучачанці Лесі Володимиривні Панкратовій. Зараз вона лікується в онкодиспансері (четверта хіміотерапія + подальше лікування + операція). До речі Леся Володимирівна вчитель біології та хімії в Озерянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники пробігу долали дистанцію майже у п’ять кілометрів. Маршрут пролягав через центр міста, до церкви св. Миколая, Торговицею, вулицями Лесі Українки та Шкільною і закінчився на вулиці Аґнона. Цей маленький марафон кожен долав у міру своїх сил. Хоча пробіг і не був на швидкість, але лідирували першими Дарій Пєхнік (священик з костела) та Володимир Козар. Після такої пробіжки учасники із задоволенням смакували соком та булочками, а також отримали подяки та зробили спільну знимку.

 

 

Всі початкові внески (30 грн.) – реєструвалися та були перераховані на картку Ощадбанку Лесі Володимирівни. Загальна зібрана сума склала 1 767 грн. 

 

 

P. S. Дякуємо всім спонсорам, які допомогли в організації Першого Бучацького пробігу,  а також учасникам, без яких такої благодійно-спортивної акції у нашому місті не було б. До нових зустрічей.

 

Якщо би хтось ще хотів допомогти Лесі Володимирівні, ось номер карточки Ощадбанку – 4790 7000 0863 0510 Панкратова О.В.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.