У Бучачі побували шахісти з 11 районів України

Напружене цокання годинників та вправне пересування фігур по шахівниці  – це восьмий відкритий кубок міста Бучача з шахів серед чоловіків. Відбувся турнір 30 липня у приміщенні ресторану “Водограй”. Для участі у змаганні прибуло 52 учасники з трьох областей нашої країни.

 

 

Все розпочалося з реєстрації, де кожен учасник отримав порядковий номер. Потім усіх було поділено на пари. У кожному наступному турі, а їх було дев’ять, склад шахістів за ігровими полями змінювався. Не обійшлося і без привітань офіційних осіб, і навіть без суперечок. Адже цьогорічні правила виключали можливість продовження гри при невірному ході.

 

 

 

 

 

 

У підсумку, перше місце виборов гравець зі Снятина – Кузик Юрій, друге та третє посіли тернополяни Карпа Віталій та Чайка Ігор, відповідно, четверте – Волиняк Богдан і завершив п’ятірку лідерів Захарчук Іван. Варто зазначити, що кожен боровся достойно та вправно, незважаючи на невеличкі поразки. Нехай усім щастить та до нових шахових турнірів.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.