Першість у Всеукраїнських велосипедних змаганнях на Тернопільщині вибороли учасники з Чернігова та Києва

У Тернополі завершився відкритий осінній чемпіонат України з велосипедного спорту. Як і щороку, змагання пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка, об’єднало краян з двадцяти областей України. Цьогоріч близько двохсот юних учасників приїхали випробувати себе. За інформацією новинного порталу “За Збручем”, перемогу у трьохденній боротьбі (8-10 вересня) серед юнаків здобув спортсмен із Чернігова – Андрій Пуномар, серед дівчат – киянка Тетяна Ященко. Завдяки таким хорошим результатам, саме ці спортсмени отримали чудову нагоду увійти до збірної України з велосипедного спорту. За словами головного судді змагань Володимира Набойщикова, наймолодшому учаснику змагань 2017 року було лише 11 років.

Фото новинного порталу

Основна частина індивідуальної та групової гонок відбувалися на 334-му км траси М 19 (Е 85) Тернопіль-Чернівці. Фінішували учасники на вулиці Замковій біля готелю “Тернопіль”.