Ще один український боксер-чемпіон

Кілька днів тому до трійки українських боксерів-переможців долучився ще один чемпіон Олександр Гвоздик. Нагадаємо, що його тезка Олександр Усик є абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі, Василь Ломаченко є володарем титулу WBA у легкій вазі та Артем Далакян – володар титулу WBA у найлегшій вазі. Зараз Олександр Гвоздик є першим українцем, який став чемпіоном у ваговій категорії до 79,3 кг.

 

 

 

Шістнадцяту перемогу із шістнадцяти боїв Олександр здобув у Квебеку, змагаючись із канадцем Адонісом Стівенсоном. Як і прогнозував сам боксер, ця перемога була нелегкою. “Спочатку не відрахували нокдаун, в який українець відправив суперника. Потім і сам Гвоздик змушений був загальмувати свою швидкість, бо вже Стівенсон його майже «вимкнув». Під кінець 11 раунду в замітках суддів український боксер програвав за очками, отже, якби не нокаут, то перемогу здобув би на той момент чинний володар чемпіонського поясу у напівважкій вазі за версією WBС Адоніс Стівенсон”, – пише “РадіоСвобода”.

 

 

Після цього нокауту опонент українця опинився у лікарні “Анфа Жезю”, спеціалізацією якої є нейрохірургія і травми голови. 40-річного Стівенсона помістили у штучну кому. Як повідомляє у соцмережах його менеджер, стан спортсмена перейшов від критичного до стабільного і кома є контрольованою.

 

 

Олеся Б.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.